KURUMSAL

KURUMSAL

Bagnotti Banyo Tasarımı 2012 yılında üretime başlamıştır ve halen Manisa Karağaçlı bölgesinde 8500 m2 alana sahip tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bagnotti'nin üretim gamında seçkin banyo mobilyaları, düz/led aynalar, aynalı dolaplar, boy dolapları, çamaşır makinesi/kurutma dolapları ve duşakabin sistemleri yer almaktadır.

 

Yetkinliğimiz ve başarı sırrımız, yüksek teknoloji fabrikasyon imalatın, manuel imalat sistemleri ile en yüksek kalitede kusursuz entegrasyonudur. En çok rağbet gören mobilyalarımız, banyonun depolama kapasitesinden en iyi şekilde yararlananlardır. Bu nedenle, alan verimliliğinin değer olduğu ve son trendlere uygun, yeni tasarım konseptleri geliştirmek amacıyla çalışıyoruz.

 

Bagnotti, müşterilerinin markaları ve marka imajına göre seçim yaptığı geniş mobilya gamı ile günümüzün tasarım trendlerine uygun birçok farklı kombinasyonla yurt içi ve yurt dışı pazarlara hizmet vermektedir.

 

Bagnotti,  ürün portföyünün yanı sıra, müşteri talebine göre özel banyo mobilyaları da sunmaktadır. Özelleştirilmiş bir mobilyanın ana avantajı, tamamen uyarlanabilir olmasıdır. Bu tip mobilyalar, kişiye özel aksesuarları, belirli bir alana mükemmel bir şekilde uyan ve ona kişilik kazandıran ve onu türünün tek örneği yapan benzersiz parçalardır. Bagnotti, dizayn yelpazesini, kulpları/çentiklerini, mobilya tasarımını ve çok çeşitli kaplama çeşitlerini birleştiren sayısız olasılık sunar.

 

Başından beri azmimiz, dürüstlüğümüz ve hizmet tutkumuzla ilerliyoruz; tedarikçilerimizi, çalışanlarımızı ve geniş müşteri tabanımızı kapsayan büyüyen ailemizle gurur duyuyoruz.

 

Bagnotti ürün gamıyla sizi banyo alanlarının tadını çıkarmaya davet ediyor: Rahatlama, zindelik, beden, ruh ve zihin sağlığı sağlayan tasarımları ile…